![mariya](http://lviv2016.fide.com/wp-content/uploads/2016/01/mariya-360x240.jpg)
Остання репетиція перед поєдинком
З нетерпінням очікуємо поєдинку за звання чемпіонки світу серед жінок між львів’янкою Марією Музичук та китаянкою Хоу Іфань, який має розпочатися у Львові 1 березня. Суперниці готуються до матчу у двох різних, але надзвичайно сильних турнірах, сміливо вступивши у боротьбу з провідними шахістами світу Сьогодні, у вівторок, на крайній точці Європи, в Гібралтарі, розпочинається 14-й…
Читати статтю →
Останні коментарі